Ar-Ge Merkezleri Yönetimi

Firmaların yürütecekleri Ar-Ge faaliyetlerini, 5746 Sayılı “Ar-Ge Faaliyetlerinin Desteklenmesi Hakkında Kanun” çerçevesinde etkin şekilde takip edebilmeleri için,Java Ar-Ge Merkezleri Proje Yönetim Sistemi çözümü tasarlanmıştır.

Çözüm, ERP modülleriyle tam entegre çalışacak şekilde dizayn edilmiştir. Böylece, işletmelerin yürütmekte oldukları Ar-Ge projeleri; başvuru sürecinden en son faza kadar kolaylıkla izlenebilmektedir.

Ar-Ge projelerinde çalıştırılan personellerin giriş – çıkış işlemleri, projelerde görevlendirilen personellerin görevleri ve yaptıkları faaliyetler, projelerde kullanılan cihazlar, BT Donanımları ve lisansların yönetimi, proje kapsamında alınacak olan patentlerin yönetimi modülleri mevcuttur.

Tüm projelere ait faaliyet raporu, otomatik olarak alınabilir. Bu sistem sayesinde firmalar; bünyelerinde yürütmekte oldukları Ar-Ge projelerinin geçmişten bugüne kadar geldiği noktayı görsel olarak görüntüleyip, bundan sonra yapılması gereken işlemin önerilmesini sağlayabilir. Ar-ge projelerinizi, daha etkin yönetmenize olanak verir.

Hizmet Adı :
Ar-Ge Merkezleri Yönetimi

Firma:
Java A.Ş.

Proje Yılı:
2015