JAVA İle e-Dönüşüm Zamanı

e-Fatura ,e-Arşiv ,e-Defter,e-İrsaliye ,e-SMM ,e-MM ,e-Bilet ,e-Saklama ,ERP ,KVKK Süreçleri JAVA A.Ş. İle Çok daha hızlı ve rahat olacak.
Katalog Temini ve süreçler için lütfen mail veya Whatsapp ile irtibat kurunuz
Image

NEDEN JAVA ?

Tüm Yönleriyle Sorunsuz.

Türkiye’de e-Dönüşüm alanında ilk şirketlerden biri olan, dünya trendlerini yakından takip eden Java A.Ş., işletmelerin ihtiyaç duyacağı tüm e-Dönüşüm çözümlerini geliştirip, tüm muhasebe ve finansal süreçleriniz için hızlı ve sorunsuz çözümler sunar.

Her türden işletmeye Uygun.

Gelir İdaresi Başkanlığı’nın belirlediği standartlara uygun olarak geliştirilen elektronik çözümleri ile mevcut yazılımınız ne olursa olsun, faturalarınızın dolaşımını güvenle ve hızla gerçekleşmesini sağlar. Doğru ihtiyaç analizi ile işletme yapınıza en uygun elektronik çözümlere, Java güvencesi ve tecrübesi ile ulaşabilirsiniz.

e-Dönüşüm Sistemleri

e-Muhasebe ,e-Fatura ,e-Arşiv ,e-Defter ,e-İrsaliye ,e-Serbest Meslek Makbuzu (eSMM) ,e-Müstahsil Makbuzu (e-MM) ,e-Bilet

e-Fatura

Java e-Fatura ile faturalarınızı saniyeler içerisinde oluşturun.

e-Arşiv Fatura

e-Arşiv ile son kullanıcılara fatura gönderme imkanı yakalayın.

e-İrsaliye

e-İrsaliye, kağıt irsaliye’nin dijital ortamda düzenlenen modelidir.

e-Defter

Büyük defterdeki bilgilerinizi elektronik ortama taşıyın.

e-Saklama

Java e-Saklama ile verilerinizi eksiksiz yedekleyin ve arşivleyin.

e-SMM

Kağıt SMM ile aynı hukuki değerlere sahip dijital belgelerinizi kolayca oluşturun.

Java e-Faturanın Avantajları

İş hayatında en önemli konuların başında maliyet gelir. Dijital imkanlar hem hayatı kolaylaştırır hem de maliyet avantajı sunar. E-Fatura kullanımda posta ve matbaa giderleri olmadığından maliyet avantajı ön plana çıkar.

E-Fatura kullanarak hızlı biçimde fatura kesebilirsiniz. İşlemlerinizi dijital paneller aracılığıyla yapacağınız için fatura yazdırma, gönderim ve kargo takibi süreçlerini ortadan kaldırmış olursunuz. Eğer isterseniz E-Faturanın çıktısını alabilirsiniz.

Image