MİSYON

Türkiye’de 1999 yılında çalışmalarına başlayan Atanet Mühendislik donanım sektöründeki güçlü yerini 2015 yılında Java A.Ş, çatısı altında birleştirmiştir,merkezi yönetimini İstanbula taşıyan Java A.Ş. yılların birikimi ile birleştirdiği Know-How oluşturmuş olduğu tüm ürünlere de yansıtmayı şiar edinmiştir.bu sebepten Java A.Ş. yenilikçi ve deneyimli ekibiyle yaratıcı teknoloji çözümleri ve hizmetleri sunan bir yazılım firmasıdır. Türkiye’nin en büyük 2000 şirketinin %80‘ine hizmet vermektedir. Ayrıca dünyadaki en büyük  uluslararası firmaların Türkiye’de faaliyet gösteren işletmeleri, elektronik çözüm ortaklığı için e-Muhafaza tercih etmektedir. E-Muhafaza  Muhasebe Yazılımları için Gelir İdaresi Başkanlığı’ndan (GİB) ,TÜBİTAK,BTK tarafında başvuruda bulunduğu yaklaşık 10 farklı yazılım sisteminin onay süreci ise tamamlanmak üzeredir.ISP(İnternet Servis Sağlayıcılığı ) ve İnternet Haber Ajansı Süreçlerine her zamanki gibi önem vermektedir.

 

İlkler Her Zaman Önemlidir

Türkiye piyasasında boy gösteren yüzlerce saklama ürününe karşı yerli sermaye ile üretilen e-Muhafaza ilk milli yazılım olma onurunu sizlerle paylaşmıştır ve daha ileriye gidebilmek için tüm kadrosuyla Ar-Ge çalışmalarına tüm bayileri ile birlikte devam etmektedir.

Çevreye Duyarlı, Yeşile Aşık

e-Muhafaza , dijital dünyanın olanaklarını maksimum seviyede kullanırken kendi ürettiği yaratıcı e-Saklama  çözümleriyle de kağıt tüketimini azaltmayı ve doğayı korumayı kendisine misyon edinmiş, yeşile aşık bir firmadır.